„Klukům jsem před utkáním věřil, ale nečekal jsem, že zápas zvládneme s nulou," svěřil se trenér opavské devatenáctky Alois Skácel. „Dopadlo to lépe, než jsem si představoval," dodal ostřílený stratég s úsměvem. „Už v týdnu bylo vidět, jak jsou kluci na zápas nažhaveni. V sobotu k tomu přidali disciplínu a pracovitost, za což byli odměněni," podotkl trenér Skácel.

Hvězdou zápasu byl Matěj Vrána, autor dvou branek. „Matějovi zápas vyšel, ale pochvalu zaslouží celý tým. Jsem rád, že nám vyšly všechny tři gólové situace," pokračoval v pozápasovém ohlédnutí trenér opavské devatenáctky.

Následně se v krátkém komentáři vrátil k autorovi dvou branek: „Matěj je typ fotbalisty, který na sobě hodně pracuje. Třeba druhou gólovou situaci vyřešil excelentně. Věci, na kterých jsme se domluvili, plnil. Sám dobře ví, že pokud se chce posunout dál, musí na sobě tvrdě pracovat a neuhnout z cesty, na kterou se dal."

Opava první kolo zvládla, ale před sebou má ještě moře zápasů. „Kluci si otevřeli dveře, teď musí jít dál. Ano, vyhráli jsme, ale tím to skončilo, musíme se soustředit na další zápasy," konstatoval Alois Skácel.

Nyní má před sebou opavská devatenáctka dva těžké duely. V pátek hraje v Příbrami, která porazila Spartu, a ve středu míří do Teplic. „Nebudou to lehké zápasy, ale to nejsou žádné. Nečekal jsem, že Sparta prohraje v Příbrami. Každopádně chceme v obou duelech něco uhrát," zdůraznil trenér opavské devatenáctky.