Prvních deset minut patřilo domácím. „Přečkali jsme úvodní tlak a pak jsme sami zahrozili,“ uvedl trenér Hatě Aleš Döme. „Naše hra byla založena na brejcích, které slavily úspěch,“ pokračoval Döme. Hostům získal vedení Vítkovský s Jetelem a do kabin se šlo za stavu 1:2.

Oboustranně útočný fotbal pokračoval i ve druhém poločase. „Domácí dokázali vždy na naše vedení odpovědět,“ dodal Döme. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, přišla akce Hatě, na jejímž konci byl střídající Kliment a zajistil svému týmu důležité tři body.

„Diváci viděli velmi pěkný zápas. Po celý jeho průběh se bylo na co dívat. Klimkovice hrály dobře a nechápu, jak mohly poslední tři zápasy prohrát,“ zakončil svůj pozápasový rozbor trenér Hatě.

Klimkovice - Hať 3:4 (1:2)
Branky: Jankovič, Koval, Teichmann - Vítkovský, Kegel, Macháček, Kliment
Sestava Hatě: Šmíra – T. Hubert , M. Bortlík, Macháček, Cigán – Kegel (72. Kliment), D. Majer, T. Majer, O. Obrtlík ( 64. J. Hubert) – Pientka, Vitkovský
#nahled|https://g.denik.cz/74/14/optab_ib_trida_b_16kolo_adm350.jpg|https://g.denik.cz/74/14/optab_ib_trida_b_16kolo.jpg|Tabulka I.B třídy (skupiny B) po 16. kole.#