Trenér Háje Martin Rozhon nasadil do zápasu své dvě nové posily, obránce Kozáka z opavské Slavie a hlučínského záložníka Brunclíka. V 17. minutě dostal Žurek balon mezi obránce a otevřel skóre.

„Proměnili jsme naši první šanci, což bylo pro další vývoj zápasu důležité. Soupeře jsme v prvním poločase téměř k ničemu nepustili," řekl kouč Háje Martin Rozhon. Na začátku druhého dějství měli nejdříve velkou šanci domácí, vzápětí ale mohli inkasovat. Nevyšla jim ofsajdová past, kdy se zapomněl Lesniak, naštěstí hráč Vítkovic Rozhonovu branku netrefil.

V 57. minutě předvedl Háj ukázkovou akci. Po přihrávce patičkou střílel do břevna Janíček, odražený míč napálil do protihráče Prokša, ovšem další dorážka z kopačky Žurka už skončila v síti. Když o necelých deset minut později zvýšil Šubrt na 3:0, nebylo o vítězství domácích pochyb. Na konečných 4:0 upravil Žurek. „Kluci dokázali, že to se záchranou myslí vážně, bojovali, hráli zodpovědně. Soupeř neměl téměř nic, když pominu penaltu, kterou náš brankář chytil," shrnul trenér Rozhon.

Háj ve Slezsku - Vítkovice 4:0 (1:0)
Branky: 17. Žurek, 57. Žurek, 66. Šubrt, 82. Žurek
Háj ve Slezsku: Rozhon - Lesniak, Kozák, Matěj, Komárek - Brunclík (78. Halška), Nadvorník, Šubrt, Janíček (65. Maloch) - Prokša (60. Trupl), Žurek. Trenér Martin Rozhon