Poté ale poslal domácí kouč Lukáš Černín na trávník Marka Aniola a začaly se dít věci.

„Měl jsem ze zápasu trochu obavy, přece jen ve Slavičíně se nám zranil náš jediný útočník Staněk, a proto jsme museli trochu přeskupit sestavu,“ pověděl úvodem trenér domácího výběru Lukáš Černín. Na hrot se postavil jinak záložník Baranek.

„Věděli jsme, že Karlovice přijedou k nám hlavně bránit, a to jsme se také připravovali,“ prozradil domácí trenér. V prvním poločase se jeho eskadra snažila o dobytí desetičlenného obranného valu soupeře marně. Dvakrát šel sice na brankáře z boku samotný Woznica, ale neuspěl.

„V kabině jsem hráčům říkal, že musí být trpělivý a že se nám podaří karlovický odpor zlomit,“ poznamenal Černín. Jeden z klíčových momentů střetnutí přišel v 50. minutě, kdy zraněného Švancera vystřílal Aniol, který se vysunul na post útočníka.

A byl to právě Aniol, kdo dal po přihrávce Woznici vedoucí branku. Domácí přidali ještě jeden gól. Samostatný únik Jaška zastavil brankář faulem a kopala se penalta. Aniol poslal míč do tyče, ale dorážka Woznici již skončila v síti.

„Toto vítězství se nerodilo lehce, jak by se jevilo. Jsme ale maximálně spokojeni,“ nechal se slyšet Černín.

Kravaře - Velké Karlovice 2:0 (0:0)
Branky: 64. Aniol, 90. Woznica
Sestava Kravař: Hladký – Woznica, Žáček, Klösel (48. Hružík), Knopp - Švancer (50. Aniol), Paulus (65. Jašek), Buchvaldek, Kubík, Šrom - Baranek