Gólový apetit Kylešovic načal chvíli po půlhodině hry Přibyla, který doklepával do prázdné brány. Hosté ovšem mohli právě za stavu 1:0 vyrovnat. Mrůzek však v dobré pozici před brankářem Grobarem zaváhal a přestřelil.

Ve 40. minutě přenechal míč z centru Čavera Mužíkovi, jenž z první nekompromisně zavěsil. Před koncem prvního poločasu přišel na řadu dost smolný okamžik. „Pavel Anděl si při jednom ze soubojů zpřetrhal šlachy v oblasti kolena. Musela okamžitě přijet sanitka a Pavel se musel ještě v neděli podrobit operaci,“ popisoval nepříjemný moment zápasu trenér Kylešovic Ivo Heiser.

Prakticky hned po návratu z kabin začala gólová smršť domácích. Přibyla byl nejprve po samostatném úniku stažen k zemi gólmanem Klementem a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Čavera proměnil. O něco později si Škobrtal naskočil na rohový kop a skóre pro Slavkov vypadalo děsivě.

Ještě však nebyl všem dnům konec. S úderem hodiny hry se k odraženému míči dostal Přibyla – 5:0. Alespoň o kosmetickou úpravu se postaral Gavenda. Byla to ale jen slabá náplast na tuto drtivou prohru.

„Během prvního poločasu nám soupeř ještě stačil, potom ale odpadl a my si došli pro vítězství. Tři body jsme si zasloužili,“ konstatoval Ivo Heiser. Kouč Martin Greipel na straně Slavkova už tolik důvodů k radosti neměl: „Kylešovice byly fotbalovější. Na umělé trávě měl balon rychlejší odskok. Nás trochu poznamenal okamžik z dvacáté minuty, kdy si obránce Kapitán natrhl obočí a musel být vystřídán. Na každý pád si však domácí výhru zasloužili.“

Kylešovice - Slavkov B 5:1 (2:0)
Branky: 34. a 60. Přibyla, 40. Mužík, 50. z pen. Čavera, 60. Škobrtal – 70. Gavenda.

Sestava Kylešovic: Grobar – Žídek, Utěšený, Führich, Škobrtal – Mužík, Čavera, M. Anděl, P. Anděl (45. Škrobánek) – Kuzník (80. Rabinský), Přibyla (80. Kubíček)
Sestava Slavkova: Klement – Kapitán (20. Gilík), Marek, Šenk, Vícha – Mrůzek, Binder, Zavřel (55. Gajdoš), Bajgar – Cahel (75. Mičker), Gavenda