Turnaj odstartoval zápas domácí Viktorie, v jejímž dresu se objevily i dvě nové tváře Krčmařík s Altem, proti Oldřišovu. Utkání skončilo remízou 0:0, na penalty vyhrál Moravan 4:1 a postoupil do fi nále. Ve druhém semifinále si Kravaře poměrně lehce poradily s Velkými Hošticemi, které zdolaly 2:0.

Souboj o třetí místo nabídl zajímavý fotbal, bohužel bez branek. V penaltové ruletě byl úspěšný Chlebičov a po vítězství 5:3 se mohl radovat z třetího místa. Ve finále šly Kravaře proti Oldřišovu do vedení, to ale neudržely a i v tomto duelu rozhodovaly pokutové kopy. V nich se štestí přiklonilo na stranu Oldřišova, který se mohl radovat z prvenství.

„Viděli jsme slušné zápasy, myslím si, že turnaj měl velkou sportovní úroveň," řekl předseda pořádající Viktorie Chlebičov Kamil Stanjura. „Jsem rád, že se nám daří držet tradici tohoto memoriálu," pokračoval šéf chlebičovského fotbalu.

Trochu ho jen mrzelo, že se do finále nedostal domácí tým. „Nehrajeme špatně, bohužel nedáváme branky. Věřím, že v sezoně se to zlepší a opět budeme hrát nahoře a zaútočíme na postup," přeje si Kamil Stanjura. Turnaj zhlédla i početná divácká návštěva. „Jsem rád, že lidi si cestu na fotbal našli. Chtěl bych tímto poděkovat i sponzorům a všem, kdo se na to akci nějak podíleli," uzavřel Kamil Stanjura.

Direktoriát turnaje také ocenil nejlepší jednotlivce. Nejlepším hráčem byl vyhlášen domácí Lukáš Černín, gólmanem oldřišovský Ondřej Šafarčík a střelcem Emil Peterek z Kravař.