MSFL: Břeclav - Hlučín 4:3

/FOTOGALERIE/ Trenér hlučínských fotbalistů Milan Valachovič se ve středu vrátil do dobře známých míst. V Břeclavi úspěšně ještě nedávno působil, teď dorazil na jih Moravy jako soupeř. Jeho Hlučín sice dal tři branky, ale domů se vracel bez bodového zisku.

3.6.2015 2

MSK Břeclav – FC Hlučín 4:3Foto: DENÍK / Martin Daneš

„Utkání se mi těžko hodnotí, dáte tři góly a nemáte ani bod, navíc domácí dali z pěti střel čtyři branky," smutnil po zápase trenér Hlučína Milan Valachovič.

„Řekli jsme si, že budeme hrát jednoduše a už ve třetí minutě dostaneme branku, když zahrajeme špatně malou domů," kroutil hlavou kouč FC Hlučín.

Slezané se poté zvedli. „Byli jsme více na míči, měli několik šancí. V prvním poločase jsme se dostali do čtyř tutovek," pokračoval Valachovič. Ty největší měli Hanus, Badalyan a Ondrušík.

Po sedmi minutách druhé půle se hostům podařilo vyrovnat, když se z těžké pozice trefil Badalyan. „Myslel jsem si, že nás tato branka nakopne, jenomže jsme znovu inkasovali laciný gól," hledal těžko slova trenér Hlučína.

Ondrušík dával na 2:2, avšak o minutu později přišlo selhání a Jurčík dával na 3:2.

„Nechali jsme si dát ještě čtvrtý gól. Zápas jsme si prohráli sami, Břeclav byla hratelná," uzavřel Milan Valachovič. V sobotu hrají Hlučínští doma. Od 15.30 hostí Kroměříž.

MSK Břeclav – FC Hlučín 4:3 (1:0)
Branky: 3. Silveira, 62. Hloch, 66. Jurčík, 80. Pospiš – 52. Badalyan, 65. Ondrušík, 90. Váňa. Rozhodčí: Hrůza – Polák, Sedláček. ŽK: Simandl, Jurčík, Pospiš – Hudeczek, Ondrušík, Dostál. Diváků: 180
Hlučín: Bartoš – Mac, Heinik, Žižka (80. Váňa) – Hudeczek – Málek, Dostál, Malcharek – Ondrušík – Badalyan, Hanus (75. Neumann). Trenér: Milan Valachovič