Slezané nastoupili proti hostujícím mladíkům hodně aktivně a v první patnáctiminutovce to v pokutovém území soupeře pořádně hořelo.

Už ve čtvrté minutě utekl po straně Galvas, dostal se i ke střele, ale těsně minul. O osm minut později našel Žižka dlouhým balonem Dostála, ten odcentroval na Krauta, který z dobré pozice těsně minul.

Ve 25. minutě přišel nakonec jediný gólový moment zápasu. Sasínovu nepovedenou střelu gólman Nemrava vyrazil pouze ke Krautovi a ten mířil přesně – 1:0.

Do přestávky ještě nechal vyniknout hostujícího gólmana Nemravu ranou z trestného kopu Galvas, v závěru pálil vedle Hanus. Tentýž hráč pak neuspěl ani když zakončoval ve skluzu.

Po přestávce nejdříve pálil vedle Ohnutek, ale byl to Hlučín, kdo měl šance. Tu největší Hanus, který běžel sám Nemravu, ale nedal. Hostující brankář pak vychytal i Krauta.

FC Hlučín – 1. FC Slovácko B 1:0 (1:0)
Branka: 25. Kraut. Rozhodčí: Z. Kneisl – L. Kneisl, Chlevišťan. ŽK: Sasín, Halaška – Galuška, Suchý, Prajza. Diváků: 202
Hlučín: Hampel – Žižka, Mac, Heinik – Hudeczek – Halaška (90. Ivan), Dostál, Sasín, Galvas (62. Sporysz) – Hanus (83. Štefek), Kraut. Trenér: Milan Valachovič