Zápas, který neměl o zajímavé momenty nouzi, nabídl první šanci už ve 4. minutě, míč dostal Dostál, zakončit ale nestačil, hostující zadáci odvrátili balon na rohový kop.

O pět minut později si slabší chvilku vybrala domácí obrana. Zcela volný Hrubý naštěstí pro Hlučín trefil jen tyč Hamplovy branky. Na druhé straně pálil nad Sasín.

Ve 28. minutě obešel elegantně protihráče Kraut, nahrával před branku, Hanus míč minul, nakonec se ke střele dostal Halaška, jenomže exopavský útočník místo toho, aby si balon zastavil a v klidu zakončil, volil rychlou střelu a branku minul.

Za další tři minuty kopal Ondrušík rohový kop. Ke střele se dostal Hanus, jenomže jeho rána byla zblokována na rohový kop, a když po centru Krauta pálil pouze do gólmana Uvízla Hanus, přišel trest na druhé straně.

Krč dostal hodně prostoru na hranici šestnáctky a nedal Hamplovi šanci – 0:1.

Do druhého poločasu vstoupili aktivně domácí. Dominik Kraut jasně dokázal, že v minulosti hrával ligu. Ze soupeřových protihráčů udělal slalomové tyče a vyrovnal.

Za dalších sedm minut mohli Uničovští vést. Krč posadil na zem Heinika, nahrál Komendovi, ovšem brankář Hampel parádním zákrokem svůj tým podržel.

Do konce utkání už branka nepadla a zápas skončil remízou.

FC Hlučín – SK Uničov 1:1 (0:1)
Branky: 54. Kraut – 42. Krč. Rozhodčí: Mrázek – Batík, Presiol. ŽK: Vejvoda. Diváků: 162
Hlučín: Hampel – Žižka, Heinik, Mac – Hudeczek – Halaška (84. Štefek), Dostál, Sasín, Ondrušík (88. Bolina) – Hanus (76. Badalyan), Kraut. Trenér: Milan Valachovič