„Zlín k nám přijel v docela omlazené sestavě, nevím, zda to bylo tím, že nás podcenil, nebo si tak věřil," začal s hodnocením utkání trenér Hlučína Pavel Hajný.

„Soupeř neměl očividně co ztratit a podle toho také hrál. Hru měl postavenou na brejcích. V prvním poločase mu naštěstí žádný nevyšel," pokračoval zkušený kouč. Domácí se během první pětačtyřicetiminutovky dostali k několika nebezpečným střelám, zejména Dostál byl v tomto směru aktivní.

Ve druhém poločase jednou vystrčila růžky i omladina z Baťova města. Motalovu povedenou střelu ale lapil gólman Šteiniger. Trenér Hajný se snažil hru oživit Milanem Lukášem a tento tah se mu vyplatil. Šest minut před koncem odcentroval Mucha a Lukáš vstřelil vítězný gól.

„Máme dlouhodobě problémy s koncovkou, které se dnes ukázaly v plné nahotě," uvedl trenér Pavel Hajný a dodal: „Pro nás je to vydřené vítězství, ale myslím si, že zasloužené. Trpělivou hrou jsme se dopracovali ke třem bodům.

Hlučín - Zlín B 1:0 (0:0)
Branka: 84. Lukáš. Rozhodčí: Fojt - Julinek, Presiol. ŽK: Švec, Šumbera, Salachna, Motal. Diváci: 195
Hlučín: Šteiniger - Dressler, R. Coufal, M. Čelůstka, J. Barcal - Skřehot (46. Wludyka) Mucha, Binar, Dostál (80. Štefek) - Krčmařík (62. Lukáš), Hanus. Trenér Pavel Hajný