Hlučínu patřily úvodní minuty zápasu. „Hráli jsme aktivně, vytvořili jsme si i jednu velkou šanci," začal o zápasu mluvit trenér Hlučína Milan Valachovič. Do zmiňované příležitosti se dostal Malchárek, který zakončoval u zadní tyče, ale přestřelil.

„V dalším průběhu měli více ze hry domácí, nás ale podržel brankář Hlaváč. Když jsme na začátku druhého poločasu začali získávat převahu, přišla akce domácích, kdy nás vykombinovali a Krhútem dali vedoucí gól," pokračoval trenér FC Hlučín.

„Tato branka byla pro naše hráče impulzem, přidali jsme a začali více běhat, výsledek se nám podařilo otočit," podotkl Milan Valachovič. Nejdříve po přihrávce Ondrušíka vyrovnal Sasín a jedenáct minut před koncem hlavičkoval přesně po rohu Hanus.

„Opět se ukázalo, jak je důležité míti Hanuse," usmíval se Valachovič a dodal: „V závěru sahali domácí po vyrovnání, ale skvělý Hlaváč nás podržel."

SK Spartak Hulín – FC Hlučín 1:2 (0:0)
Branky: 64. Krhut – 70. Sasín, 79. Hanus
Hlučín: Hlaváč – Váňa, Heinik, Mac – Hudeczek – Dostál, Málek, Ondrušík, Malchárek - Sasín (87. Foitzik), Hanus. Trenér: Milan Valachovič