Začátek měli Hlučínští přímo hororový. Už po pěti minutách hry trefil míč ze spodu ruku Čelůstky a hlavní arbitr Šenkýř po konzultaci se svým pomezním kolegou odpískal pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Handl a otevřel skóre.

„Následujících patnáct minut bylo z naší strany strašných. Prohrávali jsme souboje, kazili jsme přihrávky, naštěstí domácí nás za to potrestat nedokázali," řekl kouč Hlučína Pavel Hajný. „Dokázali jsme se ale dostat do hry a celý první poločas se pak dohrával v naši režii, žádnou velkou šanci jsme si ale nevytvořili," podotkl hostující kouč.

V samotném závěru první půle šli domácí do přečíslení, avšak to špatnou přihrávkou pokazili.

Začátek druhého poločasu přinesl velkou převahu hostujícího týmu. „Měli jsme tři čisté šance. Škoda, že se nám je nepodařilo proměnit, mohli jsme zápas rozhodnout v náš prospěch," litoval Hajný. Dvě tutovky měl Badalyan, v jednom případě dokonce brankáře Maráka nepřekonal ani ze  dvou metrů, kdy se předním zjevil zcela sám.

„Hra se poté opět vyrovnala. Nám se naštěstí podařilo alespoň vyrovnat," řekl trenér Hlučína. Po centru Schaffartzika uklidil balon k tyči Badalyan.

Kroměříž – Hlučín 1:1 (1:0)
Branky: 5. Handl (penalta) – 81. Badalyan
Hlučín: Jurák – Schaffartzik, Heinik, Čelůstka, Barcal – Dostál, Skřehot, Wludyka (46. Bogdaň), Lukáš (76. Ptáček) – Hanus – Badalyan. Trenér Pavel Hajný