Opavské béčko sotva vyběhlo na chlebičovský trávník a už prohrávalo. Po čtyřech minutách se do míče opřel zhruba z pětadvacetimetrové distance Lahodný a míč po jeho parádní pumelici s přispěním pravé tyče skončil v síti Slezanů. Hosté dění na hřišti ovládali a brzy se dočkali i druhé branky.

Po půlhodině hry našel Studený před opavskou bránou Koláčka, ten hlavou prodloužil balon na zadní tyč, kde stál připravený Lahodný a svým druhým zásahem v utkání upravil na 0:2. V závěru prvního poločasu zahrozila také Opava. Ránu Továrka obránci zblokovali přímo k nohám Gebauera, ale ten pálil z dobré pozice vedle levé tyče.

Úvod druhé pětačtyřicetiminutovky patřil Moravanům. Z dálky vypálil Holub a jeho rána šla jen těsně nad břevno opavské svatyně. Po hodině hry mohl třetí trefu Vyškova přidat znovu agilní Holub, jenže jeho hlavičkový pokus zazvonil na pravou tyč Hampelovy brány. Na téže straně vystřelil nad Urbančok.

Pak se ale do hry dostal také Slezský FC, který ve druhé půli zvýšil obrátky. Lavrovič z přímého kopu našel hlavu Gebauera, jenže ani ten nedokázal vstřelit kontaktní gól. V závěru ještě zahrozil střídající Uvíra, jenž se obtočil kolem obránce. Z deseti metrů však vystřelil jen do ochranné sítě za hostující bránou a v nastavení neuspěl zbrklou střelou ani Lavrovič, a rezerva Opavy tak prohrála počtvrté v řadě.

Slezský FC Opava B – MFK Vyškov 0:2 (0:2)
Branky: 4. a 33. Lahodný. Rozhodčí: Batík – Klíma, Dubravský. ŽK: Galvas, Hoza – Kucharčuk

Opava B: Hampel – Mezera, Zagol, Hoza, Hrabina – Demel (46. Lavrovič), Gebauer, Kuzník, Galvas (65. Maléř) – Továrek (61. Uvíra), Neubert. Trenér Lubomír Hrabina
Vyškov: Kollár – Němeček (67. F. Novotný), Koláček, Hodinář, V. Novotný – Studený – Holub, Jeřábek, Lahodný (80. Žoček), Urbančok (71. Kucharčuk) – Čtvrtníček. Trenér Miloslav Machálek

Jan Šimek