MSFL: Vyškov - Hlučín 1:2

Tři body vezou hlučínští fotbalisté z Vyškova. Slezané podali dobrý výkon, skvěle zahrál Radek Sasín, který jednu branku dal a na druhou nahrál Dominiku Krautovi.

23.4.2016

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Kouč Hlučína Milan Valachovič opět sáhl ke změně na brankářském postu. Po devíti minutách se Hlučínští radovali ze vstřelené branky. Po úniku Badalyana se trefil Sasín.

„Začali jsme dobře, podařilo se nám dát rychlý gól, bohužel brzy jsme si nechali vstřelit vyrovnávací branku," řekl hostující trenér. V 15. minutě překonal Hlaváče Urbančok. „Této brance předcházela naše chyba. Přitom o kvalitách Urbančoka jsme se bavili," povzdechl si Valachovič.

Hlučín hrál se zahuštěným středem, což domácím příliš nesedělo. Ve 32. minutě získal Sasín balon, nahrál Krautovi, který obstřelil brankáře Klimeše. Minutu před poločasem vybojoval míč Foltýn, nahrál Krautovi, který se zbavil Trousila, ale Klimeš jeho ránu chytil.

Po přestávce vycházel Hlučín z poctivé defenzivy. „Dá se říci, že domácí jsme do ničeho nepouštěli," pokračoval trenér FC Hlučín.

Po dvou minutách hry ve druhém dějství nahrál Foltýn Krautovi, který znovu ztroskotal na Klimešovi. „Vyškov zahrozil až v závěru, naštěstí naši branku netrefil. S výsledkem i výkonem jsem spokojen. Tři body z Vyškova mají velkou cenu," zakončil trenér Hlučína.

MFK Vyškov – FC Hlučín 1:2 (1:2)
Branky: 15. Urbančok – 9. Sasín, 32. Kraut. Rozhodčí: Mikeska – Duda, Vrťo. ŽK: Přerovský – Štefek, Talián. Diváků: 293
Hlučín: Hlaváč – Štefek, Heinik, Mac, Žižka – Talián (81. Galvas), Dostál, Foltýn (90+1. Lukáš), Sasín (71. Hudeczek), Badalyan – Kraut. Trenér: Milan Valachovič

23.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
83

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

Hasiči sundávali ve Skřipově vyčerpaného dělníka z lešení.
3

Hasiči sundávali ve Skřipově vyčerpaného dělníka z lešení

KOOPERATIVA NBL: Opava - Děčín 87:71

Opavští basketbalisté jedou dál na vítězné vlně. V sobotu večer si v městské víceúčelovce vyšlápli na těžkého soupeře z Děčína. Ve druhé půli svého protivníka jasně přejeli a nakonec si dokráčeli pro zaslouženou výhru v poměru 87:71.

II. LIGA: České Budějovice - Opava 2:1

Přímý souboj o první místo nedopadl pro opavské fotbalisty dobře. Slezané na Střeleckém Ostrově prohráli s domácími Českými Budějovicemi. Hosté znovu doplatili na chyby v defenzivě.

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a osm chlapečků.