Ještě před samotnou autogramiádou a focením s pohárem sehráli hlavničtí žáci do čtrnácti let zápas s Březovou a po jeho konci následoval doslova boj o podpis Jana Nezmara. Malí fotbalisté se k němu a Vojtěchu Hadaščkovi s radostí sobě vlastní rozběhli a neváhali si podepsat své kopačky, sportovní tašky nebo dokonce některé části svého těla.

„Pohár se mi moc líbil, protože byl dost velký a získal ho Slovan Liberec. To je totiž můj nejoblíbenější tým," řekl malý Vojta, který při sprchování zřejmě vynechá své čelo, protože právě na něm si nechal zvěčnit podpis Jana Nezmara.

Obě kopačky si nechal od Vojty Hadaščoka podepsat dvanáctiletý Tomáš, jenž už válčí v dresu hlavnických žáčků. „Liberci jsem v lize moc fandil a jsem rád, že vyhrál," vysoukal ze sebe maličký fotbalista. Opět se projevilo, že Jan Nezmar je Hlavnici miláčkem. V pohodové náladě prohodil s každým pár slov, ochotně se fotografoval, dětem rozdával kartičky s podpisy a do toho stihl ještě vtipkovat.

„Na Honzu jsem se byla podívat už loni v létě, když slavil místní klub padesátiny. Nyní navíc přijel Honza i s ligovým pohárem a Vojtou Hadaščokem. U toho jsem přece nemohla chybět," usmála se hlavnická fanynka Klára.

Jan Šimek