Domácí splnili roli favorita a díky střelecky disponovanému Janu Šamárkovi urvali tři body. Poprvé došlo ke změně skóre ve 25. minutě. Vojtěch Jadrný poslal balon do běhu Šamarkovi, ten si udělal dva hráče, následně i brankáře a domácí vedli 1:0.

Odpověď Vratimova nenechala na sebe dlouho čekat. „Centr hostů z levé strany propadl až k volnému hráči, který míč v pohodě doklepl do prázdné branky,“ popisoval vyrovnávací gól trenér Oldřišova Miroslav Mikolajský.

Vratimovští neměli co ztratit a také nebezpečně hrozili. V jednom případě se blýskl brankář Hlaváček, když vytáhl střelu letící z třiceti metrů do šibenice.

„Šance jsme měli i my. Například Blahetkův pokus zastavilo břevno,“ podotkl oldřišovský trenér. Ve druhém poločase Oldřišov zabral a vypracoval si dvougólový náskok. V 55. minutě střídající Wicha uvolnil Šamarka a ten střelou kolem gólmana mířil přesně.

Jan Šamarek pak osm minut před koncem svůj hattrick zkompletoval, asistoval mu Patrik Žídek. Poslední slovo měl Vratimov, když proměněnou penaltou Beránkem snížil na 3:2.

„Potřebovali jsme vyhrát, jsem rád, že se nám to podařilo. Na druhou stranu ale musím přiznat, že to nebylo jednoduché utkání,“ uzavřel Mikolajský.

Oldřišov - Vratimov 3:2 (1:1)
Branky: Šamarek 3 – Beránek 2
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Jadrný, Ulička, Pardy (70. J. Žídek), Hahn – Gletník (46. Wicha), Utěšený (84. Lokoč), Hartoš, Blahetka – Šsamarek, P. Žídek