„Před zápasem nám vypadli čtyři hráči ze sestavy,“ poznamenal na úvod kravařský trenér Lukáš Černín, jenž se musel obejít bez Šimona, Šimečka a Hružíka. Sedm stehů na nártu nepustilo od začátku do hry ani útočníka Ferenze.

První minuty zápasu patřily domácím a Kravaře držel nad vodou gólman Hladký. „Jsem rád, že jsme úvod přežili bez úhony, poté se hra srovnala a hrálo se spíše mezi oběma šestnáctkami,“ pokračoval v hodnocení kravařský kouč.

Ve druhém poločase se začali osmělovat i hosté. „Hráli jsme ze zabezpečené obrany a domácí výběr nepouštěli do žádných velkých gólovek,“ podotkl Černín. Naopak to byly Kravaře, kdo mohl změnit stav zápasu. V jasné tutovce se ocitl Staněk. Jeho první ránu brankář vyrazil, avšak hostující útočník se dostal ještě k dorážce. Bohužel míč se mu do sítě dopravit nepodařilo.

Deset minut před koncem pak Staněk centroval, ale Peterek tři body odmítl. To už na trávník byl i druhý gólman Bilík. „Bylo nás málo, proto musel Bilík do hry. Konečnou remízu ale bereme, tento bod má pro nás velkou cenu,“ pochvaloval si Černín, který ocenil bojovný výkon všech svých hráčů.

Ve středu čeká na Kravaře domácí dohrávka s Havířovem. „Hrajeme doma a věřím, že budeme úspěšní,“ uzavřel trenér Kravař.

Orlová - Kravaře 0:0
Kravaře: Hladký – Vaněk (85. Řeháček), Klösel, ,Knopp, Blatný – Kinnert (65. Ferenz), Baranek, Poštulka, Kroker (70. Bilík) – Staněk, Peterek