Hned úvodní bitva finálové skupiny mezi obchodní akademií a opavskou zemědělkou měla zajímavý průběh. Obchodka se ujala v první půli vedení, které navýšila v úvodu druhé půle úspěšnou hlavičkou po rohovém kopu. Pak se ale začaly dít věci.

Po standardce a důrazu v brankovišti zemědělka snížila, chvíli poté se z přímého kopu trefil Košárek a rázem to byla remíza. Ani ne za minutu zemědělka výborně napadala a po chybě gólmana dala jednoduchý gól. A když přidala zaskočenému soupeři i čtvrtý gól, byl obrat dokonán. Následné snížení obchodky z přímého kopu už jen korigovalo skóre na konečných 4:3 pro Masarykovu střední školu zemědělskou.

Ve druhém zápase pak nastoupil tým SOU stavební proti obchodní akademii. Stavaři byli odpočinutí a většinu zápasu měli více ze hry, což dokázali prokázat i gólově, a pohodlně si došli pro výhru 2:0. Rozhodnutí tak přineslo poslední utkání mezi Masarykovou střední školou zemědělskou a SOU stavební.

Zemědělka od začátku tahala za kratší konec, ale statečně bojovala, a dokonce po nenápadné akci nastřelila i tyčku, ale byla to jen ojedinělá akce. Stavaři sice pálili jednu šanci za druhou, ale do poločasu přece jen dokázali dát úvodní branku, když se prosadil Havlíček.

Ve druhé půli pokračovala úporná bitva, více šancí měl tým SOU stavební, ale i přes mnoho šancí, včetně nařízené penalty, která skončila jen na tyči Klimešovy brány, se již prosadit nedokázalo. No a tak přišel trest na druhé straně. Z ojedinělého protiútoku zahrál sporně hráč SOU rukou v pokutovém území a nejlepší hráč zemědělky Košárek nabídnutou penaltu proměnil 1:1.

Do konce zápasu se již více nestalo, a tak o vítězi turnaje musely rozhodnout penalty. V těch dokázal brankář zemědělky Klimeš jednou střelce přelstít, zatímco jeho protějšek takové štěstí neměl, takže se z poháru radovala Masarykova střední škola zemědělská.

Skupina A: MGO - SOU stavební 0:1, SOU stavební - SŠ služeb 3:0, MGO - SŠ služeb 3:0
Skupina B: SŠ technická - OA 1:2, OA - SŠ Šilheřovice 9:0, SŠ technická - SŠ Šilheřovice 11:0
Skupina C: MSŠZe - Slezské g. 5:1, SPŠ stavební - Slezské g. 2:6, MSŠZe - SPŠ stavební 5:2

Finálova skupina: MSŠZe - OA 4:3, SOU stavební - OA 2:0, MSŠZe - SOU stavební 1:1 (pen. 5:3)