„Na zápas v Kravařích se těšíme, určitě se bude hrát na výborně připraveném trávníku," poznamenal kouč opavského béčka Jaroslav Kolínek. Ví, o čem mluví, kravařský trávník dělaný Miroslavem Bedrichem je svou kvalitou vyhlášený.

„Náš cíl je jasný, v Kravařích chceme bodovat. Možná se objeví v nominaci i několik hráčů z áčka, kteří si sami řekli, že chtějí hrát," přiznal trenér Opavy a dodal: „Rozhodně nejedeme do Kravař hrát nějakého zanďoura. Budeme tlačit hodně do ofenzivy," slíbil Jaroslav Kolínek, který bude postrádat vykartovaného Marcela Cudráka.

Kravaře mají v neděli co napravovat, naposledy totiž vyfasovaly šestku v Havířově. „Musíme si udobřit fanoušky. Opava ale není rozhodně lehkým soupeřem, navíc nás stále trápí velká marodka," podotkl kravařský stratég Lukáš Černín. „Pokud chceme uspět, musíme si pohlídat Binara, je to stěžejní hráč Opavy," upozornil na jednu z velkých zbraní Kolínkova výběru Černín.

„Opava je týmem, který chce hrát fotbal, a to je jenom dobře. Diváci se mají na co těšit," míní trenér Kravař, který pro kabinu vypíše speciální odměnu. „Něco malého bude, pokud vyhrajeme, kluci si přijdou na nějaké to pivínko," pousmál se Lukáš Černín a Jaroslav Kolínek jeho slova doplňuje: „Já nic speciálního nechystám, to přijde až na závěrečné."

Zápas na kravařském trávníku má v neděli výkop v 16.30.

Pravděpodobné sestavy
SK Kravaře: Čubok – Míšanec, Klösel, Šot, Buchta – Woznica, Baranek, Jatagandzidis, Kroker – Peterek, Lokša
Slezský FC Opava B: Štencel – Patsch, Swiech, Horka, Kužel – Ondra, Binar, Wirth, Kuzník – Neubert, Mruzek