Sestava okolo hrajícího trenéra Miroslava Matušoviče budí respekt. A právě na bývalého hráče Baníku nebo pražské Sparty se budou upínat zraky domácích fotbalistů. Pohlídat si tohoto zkušeného matadora bude jedním z klíčových faktorů celého zápasu.

Dolní Benešov navíc do utkání vstoupí vzpružen venkovním vítězstvím na půdě silného Brumova. „Vyplatilo se nám pohlídat Tomáše Polácha. Takoví hráči musí dostat minimální prostor. Stejně tomu tak je u Mirka Matušoviče. Očekávám, že diváci uvidí nadprůměrný divizní fotbal.

Když hrajeme s Havířovem, vždycky tomu tak je. Havířovský celek disponuje mladými a běhavými hráči," poznamenal dolnobenešovský trenér Dušan Christoph a vzápětí svůj postřeh ještě rozvedl: „Velmi důležité bude také dát si pozor na standardky soupeře. Pokaždé je dokáží rozehrát lišáckým způsobem."

Kouč Dolního Benešova se rozhodně nenudil ani při uvažování nad složením sestavy. Kvůli zranění totiž hrozí nějaké absence. Mimo hru stoprocentně bude Moc. Do hry se naopak vrací Dřizgevič. „Otazník visí nad startem útočníka Filipa Labudy. Věřím, že se stihne dát dohromady.

Něco podobného platí také u Michala Juchelky, jenž není úplně fit," popisoval.

Pravděpodobná sestava Benešova:
Švrčina – Moravec, Štefek, Brunclík, Haas – Radek, Majewski, Juchelka, Adamík, Janoš – Labuda