Není to tak dávno, co se oba výběry střetly v rámci přípraváku. Krnovští v docela slušné přestřelce zvítězili 4:3. Teď ovšem půjde o naprosto jiné utkání.

„Zkoušela se řada hráčů a tak dále. Nyní nás čeká úplně odlišný zápas. Krnov je velmi kvalitní celek. V jeho čele je ambiciózní trenér Antonín Mura. Myslím si, že se mohou zařadit k jedněm z aspirantů na postup," mínil kouč Dušan Christoph.

Dolnobenešovští se dost možná budou muset vyrovnat s faktem, že soupeř je má nastudované daleko více než oni jeho. „Trenér Mura se na nás jezdil hojně dívat. Byl na několika našich zápasech. V tomto ohledu bude mít krnovský celek rozhodně navrch," pokračoval kormidelník Dolního Benešova.

Domácí se musí potýkat s jistými problémy při skládání základní sestavy. Kvůli střevním potížím je ohrožen start Ondřeje Adamíka a Filipa Labudy. Stejné problémy postihly také střelce vítězného gólu v Havířově a posilu ze Štěpánkovic v jedné osobě Adama Schwalbeho. Ten se však během týdne už zapojil do tréninku a proti Krnovu by měl být k dispozici.

„S Ondrou a Filipem příliš nepočítám. Nestihli vůbec nic odtrénovat. Nechci, aby mi v těch vedrech na hřišti zkolabovali. Do sestavy by se nám naopak mohl vrátit Michal Juchelka, po odpykání karetního trestu je zpátky také Patrik Rubý.

Do pořádku se po zranění Achillovky dává i Tomáš Moravec. Uvidím, jestli na pravém křídle zálohy dám prostor jemu anebo Patrikovi."

Dolní Benešov v zahajovacím kole soutěže uspěl na půdě Havířova. Po už zmíněném gólu Schwalbeho zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem: „Kluky je za tento výkon nutné pochválit. Měli jsme obrovskou marodku a zápas odehráli prakticky v jedenácti lidech."