Dolnobenešovský trenér Dušan Christoph moc dobře ví, že s přerovským celkem to nikdy není lehké pořízení. Aktuálně se nachází na šestém místě a může se chlubit poměrně vysokými ambicemi.

„Očekávám podobný zápas jako na podzim. Myslím si, že tento duel bude mít poměrně vysokou kvalitu, třebaže jejich klíčová opora Kazár už za Přerov nehraje. Odešel někam do Rakouska. Podle mého se jednalo o jednoho z nejlepších divizních hráčů," konstatoval už zmíněný Dušan Christoph.

I když se přerovští borci nemohou spoléhat na Kazárovy služby, v jejich středu nechybí jiný velezkušený fotbalista. Jde o Petra Bogdaně, jenž dlouhá léta nastupoval za Hlučín ve druhé, respektive třetí lize. „Tento hráč je pro Přerov nesmírně cenný. Dobře organizuje hru. Vlastně celá hra soupeře se může pyšnit velmi dobrou organizací," pokračoval.

Dolní Benešov je po minulém týdnu obzvlášť namlsaný. Před vlastními fanoušky se mu totiž povedlo udolat nepříjemného protivníka, s nímž se mu dlouhodobě nedaří. Třebaže je petrovická Lokomotiva třetí v tabulce, mužstvo pod vedením Dušana Christopha si s ní poradilo poměrem 2:0.

„Petrovice nám svým pojetím nikdy neseděly. I tentokrát to pro nás byl těžký zápas, ale se šťastným tříbodovým koncem. Doufám, že se nám na tuto výhru podaří proti Přerovu navázat," poznamenal dále dolnobenešovský stratég.

O přesné podobě základní sestavy ještě stále nemá jasno. Vzhledem k některým absencím bude muset s jedenáctkou, která vyběhne na hřiště, trochu hýbat. „S největší pravděpodobností budeme postrádat Baránka, jenž bojuje s angínou. K dispozici bychom měli mít Dřizgeviče, ale uvidím, kam ho nasadím. Nenastoupí také Honza Janoš. Otazníků je víc," uvedl na závěr.

Pravděpodobná sestava Benešova:
Švrčina – Moravec, Štefek, Brunclík, Haas – Moc, Majewski, Juchelka, Adamík – Radek, Labuda