„Jirka sice začal s vyklusáváním, ale na základní sestavu to ještě není. Nechceme za každou cenu jeho návrat na hřiště uspěchat," řekl trenér Hlučína Pavel Hajný. V Břeclavi nahradil Barcala Robin Štefek, avšak utkání mu vůbec nevyšlo. „Robin utkání nezvládl, avšak já z toho tragédii nedělám. Na tréninku maká poctivě, je to dobrý fotbalista," pokračoval hlučínský kouč.

Štefek bude v sobotu v základní sestavě chybět, nahradí ho Ondrušík. „Změny budou, v týdnu bojoval s bolestí v krku Binar, avšak na utkání by měl být připraven," řekl Pavel Hajný. Trenér Hlučína charakterizuje kroměřížský tým jako ofenzivě laděný. „Celkově mají v týmu kvalitní hráče, schopné útočit po krajích," začal Pavel Hajný revizi kroměřížského kádru.

„Nebezpečný je Steiner a také bývalý náš hráč Jirka Dobeš," doplnil kouč Slezanů. Kroměříž přijede na hřiště pod silem povzbuzena pohárovým vítězstvím v Břeclavi. „Je to další důkaz toho, že nás nečeká lehké utkání. My ho ale musíme vyhrát. Na to, že mohou být hosté unaveni, bych rozhodně nespoléhal," uzavřel zkušený trenér FC Hlučín Pavel Hajný. Zápas má v sobotu výkop v 16.30.

Pravděpodobná sestava Hlučína: Jurák – Dressler, R. Coufal, Čelůstka, Ondrušík – Bogdaň – Lukáš, Binar, Mucha – Hanus – Krčmařík