Výkon hostujícího výběru do značné míry stojí a padá na tom, kolik fotbalistů přijde na pomoc ze Zbrojovky Brno. „Hodně záleží, kdo případně bude uvolněn. I kdyby ovšem Líšeň z brněnského áčka nikdo neposílil, je před námi těžký zápas s nepříjemným soupeřem. Vzadu si to dokážou pohlídat a spoléhají na brejky," vypichoval přednosti líšeňského týmu trenér Hlučína Milan Valachovič.

Jeho celku se v posledních kolech daří. Naposledy vyhrál 2:1 ve Vyškově a předtím nejtěsnějším možným rozdílem porazil Mohelnici. „O nějaké vítězné sérii bych nehovořil, jsou to přece jenom pouze dvě utkání.

Pozor si musíme dávat hned na několik kvalitních hráčů. Při standardkách je nebezpečný zejména Lamine Fall, v obraně hraje Tadeáš Zezula anebo Míra Král, kterého jsem trénoval v Břeclavi a svého času byl i v reprezentační devatenáctce. Dobrých fotbalistů má Líšeň spoustu i bez posil ze Zbrojovky," posunul se dále.

Valachovičův tým by měl vyběhnout v plné síle. „Minule nám chyběl brankář Hampel, ale místo něho chytal Hlaváč. V tomto ohledu není problém, protože disponujeme dvěma dobrými gólmany. Připojil se k nám také Kuba Mac," uzavřel.