Prostějovu v aktuální tabulce MSFL patří šestá příčka, což je vzhledem ke skladbě kádru málo. „Prostějov disponuje velkými individualitami. Ale i náš tým má svou kvalitu," říká trenér FC Hlučín Petr Samec.

„Pokud hráčům, jakými jsou Zelenka, Pospíšil nebo Pavlík, nedáme prostor, máme šancí na úspěch," řekl trenér Hlučína. Bezesporu největší nebezpečí hrozí od technika Lukáše Zelenky. „Musíme hrát tvrdě, nevypustit jediný souboj a snažit se soupeřovy hráče otrávit," hledá cestu k úspěchu Samec.

Hlučínský kouč věří, že už se konečně prosadí ostrostřelec Martin Hanus. Postrach gólmanů má totiž zatím v kolonce počtu vstřelených branek nulu. „V Martinovi to je, stále je to pan střelec. Momentálně se trápí, u něj to je o jednom gólu, když poprvé trefí, začne mu to padat," míní Samec, v minulosti vynikající útočník, který to dotáhl až do národního týmu.

Slezané by měli nastoupit proti Hanákům v silné sestavě. „Uvidíme, možná budou k dispozici už i Žižka s Ondrušíkem," uzavřel Samec. Zápas v Hlučíně započne v sobotu v 15 hodin.

Pravděpodobná sestava Hlučína
Andrejko – Polášek, Štefek, Barcal, Malchárek – Mucha, F. Hanus, Hudeczek, Lukáš – M. Hanus – Ptáček