Chybět bude jen stoper Ivo Zbožínek, který si v posledním utkání zlomil ruku, a podzimní část pro něj skončila.

„Na čtvrtečním tréninku jsme vzhledem k počasí museli docela dost improvizovat, ale na hráčích bylo vidět, že jsou na utkání pořádně nažhaveni," pochvaluje si trenér Hlučína Pavel Hajný. Jeho tým v minulém týdnu zaskočil na hřišti v Kunovicích posílenou rezervu Slovácka. „Každé utkání je jiné, ale pokud navážeme na náš výkon proti Třinci a Slovácku, šance uspět je vysoká," míní Pavel Hajný.

Prostějovský kádr disponuje velkými zkušenostmi. „Všichni hovoří o bývalých ligistech, ale kromě nich jsou v sestavě další šikovní hráči, ať už Kazár nebo Machálek," zdůrazňuje trenér Slezanů. Hlučín bude sázet na své rychlostní typy fotbalistů, přece jenom ty by mohly třeba na Hunala platit. „Je to jedna z našich výhod, ale my si musíme dát pozor na hostující standardky, zahrávají je dobře, navíc v týmu jsou dobří hlavičkáři," vypozoroval Pavel Hajný.

Hlučínští bojovníci jdou do zápasu až na Petra Bogdaně, který má problémy s třísly, v kompletní sestavě. „Uděláme všechno proto, aby se fotbal divákům líbil, a samozřejmě, abychom na konci zápasu byli šťastnějším týmem my," slíbil zkušený trenér. Zápas má výkop v sobotu v 16.30.

Pravděpodobná sestava Hlučína: Jurák – Dressler, R. Coufal, Čelůstka, J. Barcal – Skřehot – Dostál, Binar, Ondrušík – Hanus – Krčmařík