„Doufám, že se na utkání dobře připravíme a konečně na jaře doma vyhrajeme," říká k nedělnímu utkání trenér Hlučína Pavel Hajný. Uničovští fotbalisté jsou nevyzpytatelným soupeřem. Na podzim se dlouho pohyboval na čele MSFL, ovšem pak přišel výsledkový propad.

„Uničov dokáže porazit každého, ale také umí nečekaně body ztratit. Je to tým, který je v MSFL pevně zabydlený," charakterizoval nedělního protivníka hlučínský stratég. Sestava Uničova je tvořena z části zkušenými hráči. „Část z nich prošla Sigmou Olomouc. Hrubý, Krč, Řehák, Nuc, Ulma mají na třetí ligu slušnou kvalitu," míní Pavel Hajný.

Právě Nuc, Ulma a k tomu ještě Juřátek oblékali v minulosti hlučínský dres. Mladý útočník Jeřábek pro změnu prošel mládežnickými výběry konkurenční Opavy. Hlučín minulý týden uhrál remízu 1:1 v Brně a vypadá to, že sestava, která hrála v jihomoravské metropoli, se příliš měnit nebude. „ O sestavě úplně jasno nemám, ale moc změn v ní nečekejte," pousmál se ostřílený trenér Pavel Hajný.

Na otázku, zda se mohou fanoušci těšit na střelce brněnského gólu Edina Botonjiće, trenér odpověděl: „Je určitá šance, že by nastoupil. Utkání na hlučínském trávníku začíná v neděli v 10.15.

Pravděpodobná sestava Hlučína: Pavlenka – Štefek, Coufal, Čelůstka, Kinček – Mucha, Mozol, Košňovský, Ondrušík – Hanus, Botonjič