Hulín se naposledy blýskl výhrou v Hlučíně v poměru 3:2. Velkou měrou se na tomto výsledku podílel hulínský útočník Miloš Kopečný, jenž doposud ve třetí lize nastřílel už úctyhodných dvanáct branek. Pozor si je ovšem dát i na další zkušené hráče. Jaroslava Lacigu nebo třeba Michala Vyskočila. Oba z nich v minulosti právě ve Slezském FC působili.

Prvně jmenovaný v Hulíně momentálně vykonává funkci hrajícího asistenta trenéra. „Hulín si letos vede poměrně dobře. Na rozdíl od předchozích sezon, v nichž bojoval o záchranu, je tentokrát na tom lépe. Má stabilizovaný kádr a několik fotbalistů, o něž se může opřít," hodnotil kádr svého dnešního soupeře kouč Opavy Jan Baránek.

Sám si je moc dobře vědom toho, že Hulín má svou sílu. Snoubí se zde zkušenost s mládím. „Hráči jako Kopečný nebo Krhut umí být velmi nebezpeční. Na druhou stranu i my máme kvalitní fotbalisty," pokračoval.

Jeho mužstvo by mělo být v plné síle. Kvůli zranění nikdo nechybí. Tým je navíc dobře nastartován, protože si v minulém kole poradil s celkem Prostějova a aktuálně vede třetiligovou tabulku s tříbodovým náskokem před druhým béčkem Sigmy Olomouc. „Zvládli jsme další těžké utkání. V této soutěži je každý zápas těžký. Psychicky nás to opět trochu pozvedlo. Jsou před námi poslední čtyři kola. Doufám, že náš postupový cíl dotáhneme do zdárného konce," zakončil Jan Baránek.

Pravděpodobná sestava Opavy:
Květon - Vavřík, Metelka, Dvorník, Matěj Hrabina - Horka - Grussmann, Polách, Schaffartzik - Mrázek, Nekuda

Petr Dušek