„Po dvoutýdenní pauze nás čekají čtyři zápasy v deseti dnech. Máme před sebou náročný program jak po mentální, tak fyzické stránce. Podle toho také vypadá naše příprava," řekl opavský kouč.

Pardubice se ve středu představily ve Znojmě, kde vedly 2:0, ale nakonec prohrály 5:2. „Vnímáme, že Pardubice prohrály zápas ve Znojmě, o to větší důraz budou klást na utkání s námi. Nemyslím, že sobotní duel bude mít v podání domácích tak hektický začátek, jako ve Znojmě," míní Roman Skuhravý a dodává: „Budou se více soustředit na defenzivu a hrát na brejkové situace."

Slezané se po domácí remíze s Ústím a porážce od ligového Slovácka chtějí zvednout. „My se chceme především soustředit na svůj výkon. Když vezmu i přípravný zápas se Slováckem, tak v posledních dvou duelech jsme ustoupili od herního projevu, který nám je vlastní. K němu se chceme vrátit," podotkl opavský stratég, který přemýšlí nad změnami v sestavě:

„Až na Zdenu Pospěcha jsme kompletní. Přemýšlíme nad změnami v sestavě a to už i vzhledem k náročnému programu. Každopádně chceme bodovat."

Sobotní utkání má začátek v 10.15.