Na hřišti Petrovic nebude, narozdíl od minulého duelu s Novým Jičínem, k dispozici ani Michal Spruch, jenž musel podstoupit operaci slepého střeva.

„Na to, jak poslepovanou sestavu máme, je zatím start soutěže z naší strany solidní," hodnotí dosavadní výsledky Christoph. „Především s nasazením a bojovností hráčů jsem spokojený a doufám, že nám to vydrží i do dalších kol," dodává.

Dolní Benešov získal v úvodních měřeních sil po remíze s Lískovcem a vítězství nad Novým Jičínem čtyři body, nyní ho čekají dva zápasy venku. „Naším cílem je v těchto duelech bodovat, nicméně vzhledem k problémům se sestavou to bude určitě těžké," tvrdí benešovský kouč.

Soupeřem fotbalistů MSA bude celek Lokomotivy Petrovice, se kterým se ale Benešovu dlouhodobě nedaří. Mohlo by se zdát, že výhodou hostů bude fakt, že Petrovice v úvodních dvou zápasech šestkrát inkasovaly, trenér Christoph je ale zdrženlivý: „Petrovice sice obdržely šest branek, ale zase jich pět nastřílely. Kdybyste mi před zápasem řekli, že získáme bod, stačilo by mi to."

Zápas má výkop v sobotu v 16.30.

Pravděpodobná sestava Dolního Benešova
Švrčina – Rozsíval, Kozelek, Majewski, Brunclík – Moc, Václavek, Adamík, Haas – Radek, Labuda

Jan Mareček