„Máme před sebou zápas s ambiciózním týmem. Opírá se o výborného gólmana a skvělou defenzivu,“ poznamenal trenér Opavy Roman Skuhravý.  Na mysli měl zejména Zápotočného se Skácelem. „Samozřejmě, že ofenziva se točí kolem Grajciara,“ doplnil kouč Slezského FC.

Bývalý slovenský reprezentant má zkušeností na rozdávání, prošel oběma pražskými S, zahrál si v Gruzii a před příchodem do Příbrami oblékal dres Śląsku Wrocław. Velké nebezpečí znamená i makedonský kanonýr Zoran Danoski. „Zapomenout nesmíme ani na Karstena Ayonga hrajícího na pozici devět,“ řekl ještě směrem k sobotnímu soupeři Roman Skuhravý.

„Pokud chceme uspět, musíme podat lepší výkon, než doma proti Olympii,“ zvedl prst Roman Skuhravý. „Příbram má problém, když hraje do hlubokého bloku, to ji proti nám nehrozí. Na soutěž si zatím zvyká. Prohrála doma s Olympií, ale na druhou stranu dokázala odehrát skvělý zápas v Hradci Králové,“ podotkl šéf opavské lavičky.

Slezané jedou k Litavce v kompletním složení. „O sestavě jasno mám. Ke změnám oproti duelu s Olympií dojde,“ připustil Skuhravý.

Zápas má v sobotu výkop v 15.15, sledovat jej můžete na ČT4 Sport.