Oba soupeři se naposledy utkali v rámci předkola MOL Cupu a dolnobenešovský celek zvítězil 2:0.

„Máme mu co vracet. Víme, že to nebude jednoduché, ale naším cílem je především bodovat. To se nám totiž v posledních třech zápasech nepovedlo. Body potřebujeme jako sůl. Pohárový duel nám může být prospěšný, jelikož víme, jakým způsobem Benešov hraje, a můžeme se na to lépe připravit.

Uvidíme, jak na tom budeme, co se týká sestavy. Se zdravotními problémy se potýká Filip Štýbar a také Lukáš Kužel," komentoval kouč pustopolomského mužstva Martin Janík.

Právě na prvně jmenovaného si chtěl dát pozor trenér Dolního Benešova Dušan Christoph. „Největší nebezpečí může přijít z jeho strany. Přece jenom má zkušenosti z vyšších soutěží a v minulém utkání nám dělal velké problémy. Celkově jsme toho s Pustou Polomí odehráli dost. Její hra nám vyhovuje a umíme se s ní dobře porovnat.

Minule bratři Štýbarovi nenastoupili v útoku vedle sebe. Chyběl Nikola. Jsem zvědavý, jestli tentokrát je Polom nasadí oba," mínil dolnobenešovský kouč a ještě doplnil: „Máme potíže se zraněnými. Koleno trápilo Adamíka s Klingerem. Patrika Rubého postihla nemoc a je na antibiotikách. Trénink vynechal také Martin Václavek. Snad se tito hráči stihnout dát do neděle dohromady."