Především pustopolomské mužstvo má ve svém středu hráče, kteří prošli Opavou. „Ano, je to tak. U nás hrávali Kužel, Černohorský, bratři Štýbarové anebo brankář Štencel," přiznal trenér opavského béčka Lubomír Hrabina.

„Jistě i o tuto skutečnost bude náš vzájemný zápas zajímavější. My se ale především těšíme na to, že se konečně představíme na domácí půdě. Je to derby. Určitě se přijde podívat i hodně našich fanoušků," zamyslel se kouč Pusté Polomi Martin Janík, jehož v minulém kole proti Havířovu trápila především zranění.

I před zápasem s Opavou stále ještě nemá jasno o tom, jak sestava bude vlastně vypadat. „Při rozcvičce před minulým zápasem si brankář Štencel poranil prst na ruce. Zranění ovšem trápí i další hráče, mezi něž se řadí Pfleger, Martin Hradský nebo bratři Štýbarové. Uvidíme, kdo bude v neděli schopen nastoupit. Podle mého se budeme rozhodovat na poslední chvíli. V současnosti to je totiž hodně nejasné," pokročil dále kormidelník Pusté Polomi.

Ambice rezervy Opavy jsou nejvyšší možné. Na úvod soutěže totiž ostudně prohrála 1:4 v Hranicích a v uplynulém kole doma jen remizovala s nováčkem z Jeseníku. „Je to derby a my do Polomi jedeme s jediným cílem – vyhrát. Chceme se tam prezentovat útočným fotbalem a kreativní hrou," doplnil Lubomír Hrabina.