Opavští fotbalisté se dostali do pohody, po vítězství nad Třincem a remíze v Olomouci by rádi naplno bodovali v neděli. „Vítěz tohoto zápasu má s největší pravděpodobností jistou záchranu," podotýká asistent Radim Kučera, asistent Jana Baránka.

Vlašimští Rytíři vedení trenérem Vlastimilem Petrželou prošli během zimní přestávky hráčskou obměnou a na první pohled to vypadá, že oslabili, největší ztrátou je odchod Petera Grajiciara do polského Slasku Wroclav.

„Změn měli hodně, hráči z lavičky se posunuli do základu. Naposledy Vlašim porazila Most a nehrála vůbec špatně," vypozoroval Kučera a dodal: „Nečeká nás lehké utkání."

Slezanům se vyprazdňuje marodka, na neděli bude připraven také Jakub Habusta, který na Sigmě hrát nemohl. „Jsme rádi, že už máme více hráčů, je z čeho vybírat. Sestava oproti Olomouci bude změněna," poznamenal jeden z opavských trenérů.

V základu se možná objeví i Josef Dvorník, který měl v lednu dopravní nehodu. „Odehrál zápas za béčko, zvládl ho dobře, jednou z variant je, že v neděli bude hrát od začátku," uzavřel Radim Kučera.

Nedělní zápas má začátek v 17 hodin.