Opavský kouč Roman Skuhravý bude postrádat útočníka Tomáše Smolu, kterého kvůli karetnímu trestu čeká dvouzápasová pauza.

„Od příchodu trenéra Nečka se hra Třince zvedla. Na jaře doma vyhrál šest zápasů v řadě," začal hovořit o středečním duelu opavský trenér Roman Skuhravý. Naposledy Třinec prohrál 5:0 ve Vlašimi, Opava vyhrála nad Vítkovicemi 2:1.

„Porážku ve Vlašimi nebereme v potaz. Třinec hrál bez šesti hráčů, teď to bude jiné," upozorňuje kouč Slezského FC. „Třinečtí těží z dobré organizace hry. Dobře brání, a to až v pěti hráčích, na to se musíme zaměřit," pokračuje Roman Skuhravý.

Opava bude chtít pod Javorovým uspět. „Budeme chtít překvapit a odvézt tři body. Je to pro nás důležitý zápas z hlediska udržení kontaktu s postupovými místy," podotkl trenér.

Sestava Opavských bude oslabena. „Musíme se obejít bez Tomáše Smoly, který nám bude dva zápasy chybět kvůli žlutým kartám. Další dva hráči mají zdravotní problémy. Pozitivum vidím v tom, že se hraje odpoledne a ne v sobotu v deset ráno," pousmál se Roman Skuhravý.

Středeční zápas pod Javorovým má začátek v 17 hodin.