Zápas se třemi fotbalisty na každé straně trvá 2x 10 minut s neomezenou možností střídání. Ofsajdy neplatí, při vstupu bránícího hráče do vymezeného prostoru brankoviště následuje pokutový kop z poloviny hřiště do prázdné branky. Auty se vhazují, rohy kopou.

V základních čtyřčlenných skupinách se utká každý s každým. Za výhru se přidělují 3 body, za remízu 1 bod. Vítězové skupin a týmy z druhých míst postupují do vyřazovacích bojů, finále a zápas o 3. místo se budou hrát 2x 15 minut. Pokud se v play off nerozhodne o postupujících v normální hrací době, přijdou na řadu pokutové kopy. Turnaj se odehraje za každého počasí.

„Letošní ročník je už třetí v řadě po předchozí sedmileté pauze. Jsme rádi, že se nám daří obnovit dlouholetou tradici," řekl Deníku kapitán a jednatel TJ Slavia Píšť Karel Moric, který jménem fotbalového klubu zve hráče i fanoušky na zajímavý turnaj s bohatým občerstvením a doprovodným programem. Ten vyvrcholí večerní Oldies party.

Zájemci o účast mohou telefonicky kontaktovat Petra Lišku (605 110 158). Uzávěrka přihlášek je 18. června. Samotný turnaj startuje 23. června prezentací v 9 hodin, hraje se od 10 hodin.