„Oba týmy chtěly hrát fotbal, na bránění se moc nemyslelo," řekl trenér Hlučína Ladislav Bártek. „Bohemka měla více šancí než my, ale v prvním poločase gól nepadl," pokračoval trenér Slezanů. Do největší šance Hlučínských se dostal v úvodní pětačtyřicetiminutovce Martin Hanus, který šel sám na brankáře, avšak překonat se mu ho nepodařilo.

Pro druhý poločas udělal trenér Bártek několik změn v sestavě. „Šanci dostali testování hráči, těší mě, že naše hra neupadla, ba naopak. Hráli jsme nadále aktivně," pochvaloval si nový šéf hlučínské lavičky. Deset minut před koncem přišla hlučínská série rohových kopů a po centru Stromšíka, propadl míč k volnému Štefkovi a ten ho hlavou poslal do sítě.

„Hráče musím pochválit. Nejen za tento zápas, ale i za to jak celý týden poctivě na tréninku pracují," uzavřel Bártek. V sobotu čeká Hlučín doma zápas Poháru České pošty, který má výkop v 17 hodin.

Bohemians 1905 - FC Hlučín 0:1 (0:0)
Branka: 80. Štefek
Hlučín: Jurák (46. Gladiš) – J. Barcal, Heinik, Bogdaň, Polášek (46. Štefek) – Lukáš (46. Váňa), F. Hanus, Ondrušík, Mucha (46. Stromšík) – M. Hanus (46. Dombi), Ptáček (46. Zbořil). Trenér Ladislav Bártek