Benešov nejdříve díky brankám Rubého a Adamíka porazil ve středu favorizované Vítkovice 2:1. Jedinou branku ostravského výběru vstřelil exbenešovský Býma. „Vítkovice proti nám nastoupily v kompletním složení. My jsme podali jeden z nejlepších výkonů v přípravě," pochvaloval si trenér Benešova Dušan Christoph.

V sobotu nastoupil Benešov proti účastníkovi rakouské nižší soutěže SC Traismauer. Zápas se změnil ve velkou gólovou přestřelku. Benešov nakonec zvítězil 4:3. „Z rakouských soupeřů, kteří proti nám nastoupili, šlo o nejkvalitnějšího protivníka. Zahodili jsme několik velkých šancí a svými chybami jsme dovolili soupeři dávat góly," vracel se ke druhému přípravnému duelu trenér.

V obou utkáních nastoupil útočník David Liška, rodák z Hlavnice, který kopal za Opavu, Hlučín a Pustou Polom. „O Davida máme zájem. On chce hrát divizi. Věřím, že s Pustou Polomí najdeme společnou řeč," podotkl Dušan Christoph. Generálku odehraje Dolní Benešov s Pustou Polomí.

Dolní Benešov - SC Traismauer 4:3 (1:1)
Branky: 13. Haas, 54. Liška, 61. Liška, 89. Labuda – 38. Limanovský, 52. Limanovský. 80. Wedlich
Dolní Benešov, I. poločas: Köhler – Romaněnko, Haas, Majewski, Moravec – Baránek, Juchelka, Hartmann, Moc – Radek, Klinger. II. poločas: Kolenko – Romaněnko (65. Majewski), Haas, Moravec – Baránek (60. Spruch), Rubý, Adamík, Moc (65. Hartmann) – Schwalbe, Liška, Labuda. Trenér: Dušan Christoph