Opava šla do vedení v 11. minutě, kdy se trefil hlavou po rohovém kopu Kušner, druhou branku přidal Lavrovič, který za záda brankáře Hilla poslal odražený míč.

Domácím se podařilo snížit, avšak do poločasu Opavští dali po dorážce třetí gól, trefil se Radványi. Ve druhém poločase se trefil domácí Paleček, který upravil na konečných 2:3.

„Šanci dostali hlavně hráči z béčka, někteří se nepředvedli ve špatném světle," řekl trenér Opavy Jan Baránek. „Velmi slušný výkon podal Adam Kušner, který si řekl o další šanci. Naopak Radványi u nás skončil. Nepředvedl nějaký moc výrazný výkon a tak jsme ho poslali domů," dodal opavský kouč.

MFK Frýdek-Místek – Slezský FC Opava 2:3 (1:3)
Branky: 38. Sokol, 77. Paleček - 12. Kušner, 26. Lavrovič, 45. Radványi. Rozhodčí: Vojkovský – Pokluda, Bartek. Diváci: 55

Frýdek-Místek: Hill (46. Smolík) - Brezničan, Krivák, Jadroň, Molnár - Pastorek (71. Šafner), Farský (46. Janša), Garaj, Gamboš - Pape, Sokol (76. Paleček). Trenér Karel Orel
Opava: Godula (46. Hampel) – Vavřík (46. Pavelka), Macíček, Radványi (46. M. Zagol), Matěj Hrabina – Lavrovič, Kuznik (46. Galvas), Horka, Němec – Mrázek (46. P. Zagol), Kušner. Trenér Jan Baránek