Skóre už v první minutě otevřel domácí Repa, kdy se dostal k odraženému míči po nepříliš dobře zahrané situaci Muchou. Na 2:0 zvýšil ještě do přestávky Hanus z penalty, jež byla nařízena za faul na Muchu. Když po přestávce zvýšil hlavou na 3:0 Schaffartzik, utkání se už jen dohrávalo.

V závěru se dvakrát mezi střelce ještě zapsal i Badalyan, hlavně šestý gól potěšil, když se arménský útočník trefil zhruba z pětadvacetimetrové distance. „Utkání splnilo svůj účel. Po celý zápas jsme měli herně navrch, jsem rád, že se trefili naši ofenzivní hráči," pochvaloval si trenér Hlučína Pavel Hajný, který věří, že za týden v Prostějově se už bude hrát.

„Doufám, že se počasí umoudří. Potřebujeme hrát, další odklad by pořádně zkomplikoval situaci, už tak máme před sebou vzhledem k dohrávkám náročný program," dodal zkušený trenér.

Hlučín - Petřkovice 6:0 (2:0)
Branky: Badalyan 2, Repa, Hanus (penalta), Schaffartzik, Ptáček
Hlučín: Jurák (46. Šteiniger) - Štefek, Heinik, Čelůstka, J.Barcal - Dostál, Bogdaň, Skřehot (46. Schaffartzik), Mucha - Hanus (46. Badalyan) - Repa (46. Ptáček). Trenér Pavel Hajný