„Nezvládli jsme standardní situace, ze kterých nám soupeř vstřelil oba góly," řekl trenér Jiří Swiech. Ten první po rohovém kopu exkravařský Švacha, druhý ve 20. minutě Karakasidis. Jediná šance Kravař přišla po půlhodině hry, kde se uvolnil Matěj Žídek, jehož jedovku vytáhl brankář Hlaváček na rohový kop.

„Mikulovice byly fotbalovější. My jsme se snažili je nepouštět do šancí, a to se nám vcelku dařilo," dodal trenér.

V sestavě Kravař se objevily nové tváře, a to Minarčík, Žídek, Vlha a pak vlastní dorostenci. „Vzhledem k tomu, že oba naši gólmani byli na dovolené, měli jsme z Opavy půjčeného Minarčíka. Vlha s Žídkem u nás ale působit budou," podotkl kouč, který měl zájem ještě i Hozu a Balažoviče, avšak první dal přednost Pusté Polomi a bývalý obránce Suchých Lazců bude zřejmě pracovat mimo republiku.

„O případném posílení budeme ještě jednat," doplnil Jiří Swiech, který už nebude moci počítat se Švachou, Sabém a Padychem. Další přípravný duel odehrají Kravaře v sobotu s Vítkovicemi.

Kravaře – Mikulovice 0:2 (0:2)
Branky: 9. Švacha, 20. Karakasidis
Kravaře: Minarčík – Kapinos (55. Watzlawik), Bitta, Šot, Buchta – Kinnert (55. Těžký), M. Žídek, Baranek, Seibert (55. Trušina), Staníček (80. Kinnert) – Vlha (73. Seibert). Trenér: Jiří Swiech