První gól obstaral Žmolík, který se po samostatné akci dostal ke střele ze šestnáctky a nedal gólmanovi šanci. Na 2:0 zvyšoval střelou do prázdné branky Chmelíček, jenž dostal balon naservírovaný jak na zlatém podnose od Partyše.

I ve třetím gólu měl prsty Partyš. Tentokrát se odhodlal ke střele, trefil spojnici břevna a tyče, odražený míč pak do sítě usměrnil Pomp. Na konečných 4:0 dával po přesné přihrávce Zapletala do prázdné branky Schaffartzik.

„Zápas splnil svůj účel a měl i náboj. Bylo vidět, že kluci z juniorky se chtějí ukázat, mě osobně někteří z nich zaujali,“ přiznal opavský kouč Josef Mazura.

„Bylo jasně vidět, že áčko má vyšší kvalitu, působilo sehranějším dojmem, kdežto naše hra byla nesourodá,“ uvedl trenér rezervního mužstva Jan Hruška. „Stále bojujeme s poměrně velkou marodkou, ale věřím, že postupem času to bude lepší,“ poznamenal Hruška.

Slezský FC Opava A – Slezský FC Opava B 4:0 (2:0)
Branky: Žmolík, Chmelíček, Pomp, Schaffarczik

Opava A: Kosmál – Kolínek, Cigánek, Formánek, Pomp – Žmolík, Knapp, Partyš, Schffarczik (46. Zapletal) – Halaška, Chmelíček (70. Schaffarczik)
Opava B: Matušů – Galvas, Klimas, Švrček, Sabo (46. Kužel) – Ondra (46. Krčmařík) – Wirth, Binar, Furik (46. Thomas) – Zapletal (46. Brunclík) – Neubert