Hned v 1. minutě poslal Formánek míč za obranu, kde ho na straně převzal Chmelíček. Běžel sám na gólmana a střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. Do konce prvního dějství měli Opavští ještě dvě šance. V jedné se ocitl Partyš, ale jeho hlavička gólem neskončila.

Po půlhodině hry pálil navíc do břevna Klesnil.

Ve druhé půli začaly padat góly i do opavské branky. Po chybě ve středu hřiště podnikli Slováci rychlý výpad, který zakončili gólem. I dalšímu gólu v síti Slezského FC předcházela chyba obrany. Šaľa zahrávala rohový kop, Slezané v šestnáctce zazmatkovali a druhá branka byla na světě.

Opavě se brzy podařilo vyrovnat. Z pravé strany odcentroval Pomp a Klesnil uklidil míč do sítě, vzápětí mohl poslat Opavu do vedení Neubert, avšak z jedenácti metrů netrefil branku, bohužel chvíli na to se radovali z gólu Slováci a po tvrdé střele rozhodli o svém vítězství 3:2.

„Nebylo to z naší strany dobré utkání, svým způsobem se na našem výkonu podepsala i únava,“ řekl opavský záložník Zdeněk Partyš. „Poslední tři zápasy ukázaly, že máme mezery v defenzivně. Dostat ve třech zápasech devět branek je špatná bilance. Na tom musíme ještě zapracovat,“ dodal Partyš.

Šaľa – Slezský FC Opava 3:2 (0:1)
Branky Opavy: Chmelíček, Klesnil
Opava: Květon (46. Kosmál) – Pomp, Cigánek, Formánek, Čáp – Žmolík, Wirth, Partyš (70. Furik), Vyskočil (46. Zapletal) – Chmelíček (70. Schaffarczik), Klesnil (70. Neubert)