První akce zápasu byla k vidění v 19. minutě, kdy míč se od Mikuly dostal k Mrázkovi, jenž ho sklepl pro Kuzmanoviče, jehož střelu ale v poklidu lapil brankář Bureš. O necelých deset minut později střílel Schaffartzik. První ránu Bureš vyrazil, druhá trefila bránícího hráče.

To bylo ze strany domácích na dlouhé minuty vše. Prostějov se snažil těžit z brejků a čekal na opavské chyby, které přišly. Nejdříve se po jedné takové dostal k centru Zatloukal a Sus pálil do břevna.

Tři minuty před poločasem špatně přihrál Habusta, míče se zmocnil Šteigl a brankáře Vaška opět zachraňovalo břevno.

Ve druhém poločase se opavská hra zvedla. Nejdříve prověřil gólmana Kofroně z trestného kopu Kuzmanovič, pak tentýž hráč zakončoval patičkou a míč lízl břevno.

V 73. minutě podstoupil hlavičkový souboj se soupeřovým hráčem Jurečka, balon se dostal k Horkovi, jehož dělovka skončila na břevně. Další zajímavé momenty už ale k vidění nebyly.

Slezský FC Opava – 1. SK Prostějov 0:0
Opava: Vašek (46. Květon) – Pospěch, Metelka, Mikula (70. Vojtěšek), Matěj Hrabina (46. Čelůstka) – Habusta (70. Janetzký) – Svatonský (46. Jurečka), Janetzký (46. Horka), Schaffartzik – Mrázek, Kuzmanovič (70. Lavrovič). Trenér Jan Baránek
Prostějov: Bureš (46. Kofroň) – Hirsch, Sus, Zatloukal, Krejčíř (61. Rus) – Šteigl (46. Pančochář), Zelenka (59. Fládr), Langer, Sečkář (57. Koudelka) – M. Machálek (78. Kroupa), Kroupa (75. Kopečný). Trenér František Jura