První šanci zápasu měl sice exopavský Tomáš Mrázek v dresu Vítkovic, avšak nebezpečnější byla Opava.

První branka padla ve dvacáté minutě, kdy po Jursově centru skóroval Jurečka. Tentýž hráč pak nedotáhl do zdárného konce další velkou šanci. Na druhé straně nechal ještě předtím vyniknout Fendricha Ožvolda.

Po přestávce to byli Opavští, kdo měl další gólovky. Ty největší zazdil Mozol s Kuzmanovičem a když už byl dobře chytající Květon překonán, zastoupil ho na brankové čáře David Mikula. Poslední slovo si vzal v devadesáté minutě Strnad, který upravil na konečných 2:0.

Zdroj: DENÍK / Roman Brhel, Petr Widenka

Slezský FC Opava – MFK Vítkovice 2:0 (1:0)
Branky: 20. Jurečka, 90. Strnad. Rozhodčí: Proske – Kotík, Kotala. Diváci 1100

Opava I. poločas: Fendrich – Hrabina, Kolísek, Žídek, Stříž – Schaffartzik – Jursa, Zavadil, Zapalač – Smola, Jurečka. II. poločas: Šrom – M. Helebrand, Simerský, Radić, Čelůstka – Rychlý – Strnad, Mozol, Baranek – Kuzmanovič, Puškáč. Trenér: Roman Skuhravý
Vítkovice: Květon – Cverna, Honiš (46. Kotouč), Mikula, Hýbl – Bzirský, Matěj, Ožvolda, Dramé (46. Szotkowski), Vichta (27. Kučera) – Mrázek. Trenér: Roman West