Skončil například Romaněnko, dlouholeté ikony klubu bratři Hradští anebo Kužel, který se z pracovních důvodů přesunul do Chlebičova.

„Do budoucna chceme stavět především na hráčích, kteří chtějí za klub hrát. Musíme se poohlížet po posilách. Velmi mě mrzí, že během podzimní části nejspíš nebudou k dispozici bratři Štýbarové. Filip i Nikola se vypořádávají s utrženým křížovým vazem.

Kdyby byli schopni hrát, měli bychom jistých třicet vstřelených gólů a bojovali bychom o postup. Bude je velmi těžké nahradit,“ komentoval Petr Souček, jenž na trenérském postu nahradil Martina Janíka. Na jeho příchodu se velkou měrou podílela polomská opora Radek Jašek.

S Pustou Polomí se připravují dva štěpánkovičtí hráči. Jedná se o středopolaře Petra Grygarčíka a útočníka Adama Schwalbeho, jenž zde v minulosti už působil. „Podle mého je momentálně vyzrálejším hráčem. Příchod těchto fotbalistů ještě není úplně dotažen, Adam Schwalbe je ale pro nás aktuálně útočníkem číslo jedna.

Kdyby se přestup nedotáhl, znamenalo by to pro nás velký problém. Je to klíčová posila,“ komentoval kouč Pusté Polomi s tím, že s klubem se začal připravovat také stoper Jakub Kolenko.