Domácímu výběru patřil úvod a Kobeřičtí byli v prvních deseti minutách doslova tragičtí. „Začali jsme roztěkaně, pokazili řadu balonů a domácí se dostali do čtyř jasných gólovek,“ zlobil se na své svěřence trenér Kobeřic Pavel Harazim.

„Vždyť ve dvou případech nás zachránilo břevno,“ kroutil hlavou hostující stratég. S přibývajícími minutami se přece jen Kobeřičtí začínali do hry více dostávat. Ve 25. minutě mohli jít hosté do vedení. Domácí gólman v šestnáctce srazil Čujka a kopala se penalta. K její exekuci se postavil Jan Stuchlík, ale ke smůle Kobeřic přestřelil.

„My jsme hrozili hlavně z brejků a nakonec se dostali i do vedení,“ poznamenal Harazim. Ve 38. minutě vyběhl Ondřej Bedrich z ofajdového postavení, Čujek se zmocnil míče, poslal ho Hlavenkovi, jenž otevřel skóre – 0:1.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Před oběma brankami bylo několik závarů. V 69. minutě udělaly Kobeřice chybu, kterou Wojclík dokázal potrestat a vyrovnal.

„V dalších minutách se již nic vážnějšího, až na pár pološancí nestalo. My jsme s remízou spokojeni. Neboť v úvodu zápasu bylo na naší straně opravdu kus toho štěstí,“ zakončil Pavel Harazim.

Radvanice - Kobeřice 1:1 (0:1)
Branky: Wojclík – Hlavenka
Sestava Kobeřic: Hluchník – Halfar, D. Stuchlík, Buchta, J. Stuchlík – Boček (65. Jašek), Bitomský, Hlavenka, P. Stuchlík – Čujek (88. P. Kubný II.), O. Bedrich (80. P. Kubný I.)