Hosté vstoupili do utkání poměrně dobře a vypracovali si také několik slušných šancí, které ale nedotáhli do zdárného konce. V 7. minutě hlavou ohrozil domácí branku Majer, ale domácí obrana srazila jeho pokus do zámezí, a tak šly do vedení Radvanice.

Ve 12. minutě po autovém vhazování prohrál Čavera souboj v pokutovém území s Knoflíčkem, který jej bleskově oběhl a otevřel skóre. Ve 38. minutě vedli domácí již o dvě branky. Domácí vypíchli míč Vožníkovi a vyrazili do rychlého protiútoku. Po střele z hranice pokutového území, kterou hostující brankář Šajer pouze vyrazil před sebe, přišla dorážka hlavou pod břevno hoštické branky.

Na tu již nemohl gólman hostí dosáhnout. Hosté se i nadále snažili a mohli nepříznivý stav zkorigovat. Ve 44. minutě odcentroval David, který našel hlavu Piegřína, míč se k němu po jeho střele odrazil zpět a opakovaná rána proletěla těsně kolem pravé tyče radvanické branky.

V 65. minutě rozhodli domácí o svém vítězství. Černín zbytečně ztratil míč, domácí se dostali do přečíslení, jež zakončili přesnou střelou. Ta znamenala vedení 3:0. Hosté mohli v závěru ještě korigovat. Gól mohl dát především Vožník, ale brankář Rozhon vytáhl proti jeho pokusu výborný zákrok a zachránil.

V 90. minutě utekl po straně D. Pluschke, centrem našel volného Směju, ale Rozhon byl opět na místě. „Prohra je pro nás krutá, byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem,“ litoval po utkání trenér Velkých Hoštic Aleš Rozsypal.

Radvanice - Velké Hoštice 3:0 (2:0)
Sestava Velkých Hoštic: Šajer – L. Černín, Janecký, Kutty, M. Pluschke – Piegřín, Čavera, D. Pluschke, David – T. Vožník (80. Směja), Majer (55. Urban)

Tabulka I.A třídy po 16. kole.

(sel)