Tak tomu bylo i v neděli, kdy Opavští v záchranářském duelu zdolali Dolní Benešov hladce 4:0. „Zápas jsme rozehráli dobře. V prvním poločase jsme měli spoustu šancí, dali jsme dva góly a prakticky o našem vítězství rozhodli," ohlédl se za nedělním vystoupením Slezského FC Marcel Cudrák. „Tohle vítězství by nám definitivně mělo zajistit záchranu," doplnil kmenový hráč Krnova.

Opava hrála v neděli svým způsobem i za Krnov. „Před utkáním mi volal trenér Krnova pan Hudský, že musíme vyhrát. Já mu slíbil, že ano. Krnov se musí zachránit, ve Valašském smolně prohrál. Když porazí v neděli Slavičín, zachrání se," je si jistý odchovanec krnovského fotbalu.

Během jarní části bojoval Marcel Cudrák na dvou frontách. Usiloval o místo v kádru Opavy a na automobilové průmyslovce dělal maturitu. „Škola super, maturitu mám, doma mám tak klid, spokojeni jsou i rodiče," pousmál se rychlonohý fotbalista. Pak ale zvážněl: „Fotbalová stránka mě zklamala. Čekal jsem, že se prosadím více. Některé věci mě hodně zklamaly."

Pozitiva na opavské štaci našel. „Jak v áčku, tak béčku byl skvělý kolektiv. Na tyhle kluky nikdy nezapomenu," svěřil se Marcel Cudrák. „Hodně mi dala také spolupráce s trenérem Kolínkem. Strašně dobře se mi pod ním trénovalo, je to super člověk a taky trenér, který umí hráčům naslouchat," zdůraznil jednadvacetiletý fotbalista.

Zda bude v Opavě pokračovat, zatím Marcel Cudrák neví. „Na tuto otázku v současné době nedokáži odpovědět," uzavřel krátké povídání.