„Při skluzu jsem si přisedl nohu a natáhl tříslo. Na dva dny mi byl doporučen klid, ve středu odpoledne chci jít už trénovat," řekl ve středu dopoledne Petr Bogdaň. „Marodil jsem už dost dlouho, v sobotu chci hrát," dodala hlučínská ikona.

Hlučínští fotbalisté podzimní část výborně rozehráli. Bohužel porážky v Hulíně a s olomouckou Sigmou jejich dobrý dojem trochu kazí. „V kabině jsme si říkali, že závěr podzimu musíme zvládnout. Bohužel se nám to nepovedlo. Doufám, že alespoň Rosice porazíme," podotkla opora hlučínské defenzivy.

„V Hulíně jsme si to prohráli sami, klidně jsme mohli přivézt tři body. V Olomouci byli domácí lepší, ale na druhou stranu čistých gólovek si moc nevytvořili. O jejich vítězství rozhodla až sporná penalta," dodal Petr Bogdaň.

V minulých sezonách tento osmadvacetiletý fotbalista nastupoval na pozici stopera, nyní ho trenér Pavel Hajný posunul na místo defenzivního záložníka. „S trenérem jsme se o tom bavili. Mára Čelůstka s Radkem Coufalem hrají na stoperu výborně. Nemám problém nastupovat v záloze," řekl závěrem zkušený fotbalista.